Rýdl Miroslav - VAH SERVIS - idatabaze.czVáhy a vážící systémy - idatabaze.cz

 

 

Dich sang tieng Viet

 

 

AKTUALITY

DIGI DS-650 E

Tato váha je připravena dle legislativy WELMEC - možnost připojení k certifikovaným pokladním systémům.Je také připravena pro připojení s PC či pokladnou pro řešení EET.

 Váhy obchodní bez tisku Digitální váha DIGI DS 650 E

 


 

 

ARCHIV NOVINEK

 

 

 


O NÁS
VAH SERVIS
O firmě VAH SERVIS
 

Firma VAH SERVIS byla založena v roce 1991. Nabízí obsáhlou nabídku v oblasti vah, registračních pokladen, nářezových strojů, pokladních, vážících a restauračních systémů,váhy na počítání kusů, spotřebního materiálu a služeb souvisejících s uvedenou problematikou. Provádíme úřední ověřování vah (cejchování, kalibrace) ve spolupráci s ČMI.

Zastupujeme kvalitní světové výrobce (sortiment jednotlivých firem u nás můžete mít za stejné ceny jako u zastoupení výrobců). Zajišťujeme poradenství, instalace do provozoven výše uvedenými systémy včetně prvotního zaškolení obsluhy a základního naprogramování systémů.

Jsme autorizovaní servisní a obchodní partneři firem NOVUM, spol s.r.o. , NETTO Electronics s.r.o., Lesák s.r.o., SHARP, Zeman Váhy s.r.o.

Reference

Mezi naše zákazníky patří supermarkety ALBERT, TESCO, PRAMEN CZ, masný průmysl (Procházka, Bilbo), HP Pelzer k.s., Spolchemie, AGC , Globus, MUS UNISERVIS a.s. a další, pro které zajišťujeme non-stop servis. Obsluhujeme od malých podniků až po velké ve velmi širokém okruhu zákazníků.

Bude nám ctí, projevíte-li zájem o naše služby a stanete-li se našimi novými zákazníky.

 

OThhNmY5Z